czwartek, 20 czerwca 2019

Nasiona Roślin Wodnych Do akwarium. Test numer 3 Opinie o nasionach do akwarium

Witam Serdecznie 🙂  


Drogi użytkowniku w dzisiejszych czasach nic niema za darmo. Penie rozumiesz, że jeśli ktoś wykonał prace np. w produkcji danego np. urządzenia to, musi otrzymać za swoją pracę zapłatę.

Tak samo jest z roślinami. Nikt nie zrywa ich w amazonce i nie przywozi w siatce aby po taniości sprzedać je na giełdzie akwarystycznej. Jest to cały proces importu przechodzenia przez kolejne kontrole, czy badania epidemiologiczne. Tak aby uzyskać zgodę na ich sprzedaż w danym kraju.

Podobnie jest z naszymi Nasionami Roślin Wodnych do Akwarium. Są one produkowane w Azji. Droga ich przybycia jest równie skomplikowana. Na każdej i kolejnej kontroli importer musi uiszczać stosowne opłaty. 🙂 

Lecz cena naszych nasion jest niska z jednego powodu. Importujemy za jednym razem większe ilości, podejmując ryzyko straty w razie braku zainteresowania.

Dajemy Ci niską wręcz hurtową cenę, abyś mógł cieszyć się podwodnym ogrodem. Pokochał akwarystykę i miał przyjemność wraz ze swoją rodziną.

Kto nie lubi patrzeć na piękne roślinne akwarium zamiast oglądać nudną telewizje

Podziwiam cie już na starcie 🙂 , że podjąłeś się trudu zadania, pasjonującej akwarystyki. Akwarium, piękno, spokój harmonia 😍 👩👨

A K W A R I U M – Jeszcze tyle, do odkrycia

Dosyć teorii, Przejdźmy do konkretów.
Pytaliście wiele razy czy to prawda, że roślina Vultus Inusitato (red leaf) jest na prawdę rośliną wodna. Od razu dementuje polki. TO NIE JEST ROŚLINA POKOJOWA, którą często widzicie np u babci na parapecie.😊 Tak zwana "pokrzywka".
Południowy meksyk jest bogaty w okazy dzikiej przyrody, niesamowitej fauny i flory. Do rzeczy: sadzonki tej rośliny przywlekł do europy podróżnik:
José María Morelos. Niema wiele informacji o nim. Lecz znaleźć można pewne informacje w języku angielskim na zagranicznych stronach.


 1. Sadzonki z uprawy Hydroponicznej:


 A teraz pokaże zdjęcia dojrzałych roślin wyhodowanych w lepszych warunkach niż moje. U kolegi, ma on więcej miejsca w do mu i więcej Słońca 😂 😊
A na koniec tego wpisu , czciałem zauważyć, że cała ta euforia i radość pochodzi z tej właśnie paczuszki nasion. Więcej odwagi AKWARYSTO!

😊 😊 
😊